(artykuł) DAF - Wyszyńskiego, Krzywoustego, Kaliny

Awatar użytkownika
Arthur
Miszcz
Posty: 349
Rejestracja: 28 cze 2005, o 11:06
Lokalizacja: Preussische Strasse

(artykuł) DAF - Wyszyńskiego, Krzywoustego, Kaliny

Postautor: Arthur » 7 paź 2008, o 09:42

Mi szczególnie się podoba przejazd pod starym wiaduktem na Turzynie...
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

(artykuł) DAF - Wyszyńskiego, Krzywoustego, Kaliny

Postautor: Leks » 8 paź 2008, o 22:13

Kurcze, nie moglibyście chociaż napisać z którego to roku? Chciałbym wiedzieć, a nigdzie nie widzę informacji na ten temat.
KlemensII
Posty: 290
Rejestracja: 6 mar 2005, o 08:17

DAF- Wyszyńskiego...

Postautor: KlemensII » 9 paź 2008, o 08:42

Dokładnie , to maj 1990 r.
Autor zdjęć.
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

Postautor: Leks » 9 paź 2008, o 21:06

Dziękuje. Szkoda, że jakość filmu mizerna, ale zawszę to coś. Takie filmy pokazują jak po kilkunastu ledwie latach, coś co dziś jest codziennością może stać się tylko wspomnieniem. Szczerze mówiąc wcześniej myślałem, że ten wiadukt, który stoi obecnie, zbudowano jakoś w latach 70 - tych ( niestety moja pamięć ledwo sięga gdzieś do 97r., bo mam tylko a może aż 16 lat ) wraz z budową całej 26 Kwietnia - w obecnym wyglądzie. Bo za komuny tworzono właśnie takie rozwiązania przyszłościowe jak np. schody pomiędzy jezdniami z myślą o przystankach tramwajowych, a w obecnych czasach często się o tym zapomina. Tak więc kiedy tak na prawdę zbudowano tę budowle? Macie jakieś inne zdjęcia starego obiektu? To tylko pokazuje jak warto fotografować, nawet to co jest codziennością i czym się da. Taka ulica Krzywoustego, 3 lata temu jeszcze wyglądała jak jakaś arteria w dalekiej Rosji, ale teraz chciałoby się sobie przypomnieć - jak to było. A zdjęć zbyt dużo już nie ma...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron