czy ktoś pamięta, ktoś wie?

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
Przemo21
Posty: 513
Rejestracja: 4 sty 2005, o 20:33
Lokalizacja: Lortzingstr.

Postautor: Przemo21 » 1 gru 2008, o 10:13

Zibsky pisze:
Przemo21 pisze:
Zibsky pisze: Pieknie a wczesniej czyli 60-te - ?
No to moze na Wojska Polskiego przy motocrosie ???
Tez pieknie :D a jeszcze wczesniej ?
Teraz tu juz naprdawe nie wiem :)
babajack
Posty: 309
Rejestracja: 6 lip 2005, o 12:52

Postautor: babajack » 1 gru 2008, o 13:09

W latach 60 tych giełda odbywała się przy Bramie Portowej, na placu gdzie obecnie są smażalnie "Koguciki", obok poczty, w miejscu zburzonego skrzydła. Wcześniej był tam parking Urzędu Celnego i latami stały zarekwirowane auta na szwedzkich numerach, a nam młodziakom marzyły się te złomy.
Awatar użytkownika
Zibsky
Posty: 2684
Rejestracja: 14 sty 2005, o 01:26

Postautor: Zibsky » 1 gru 2008, o 20:56

babajack pisze:W latach 60 tych giełda odbywała się przy Bramie Portowej, na placu gdzie obecnie są smażalnie "Koguciki", obok poczty, w miejscu zburzonego skrzydła. Wcześniej był tam parking Urzędu Celnego i latami stały zarekwirowane auta na szwedzkich numerach, a nam młodziakom marzyły się te złomy.
I o to mi wlasnie chodzilo...
A tak przy okazji bo sam nie wiem czy to byla pierwsza lokalizacja Gieldy w Szczecinie - czy byla jeszcze gdzies przed ?
Awatar użytkownika
mariner
Posty: 50
Rejestracja: 20 lip 2008, o 08:58
Lokalizacja: Bogislavstraße / Bremer Str. / Mühlenstraße / Hirschberg im Riesengebirge / Greiffenberg / Ratzebuhr

Postautor: mariner » 3 gru 2008, o 15:37

Nie pamiętam już nazwy uklicy, ale była chyba jakaś giełda (targowisko???) gdzieś poniżej Szpitala Kolejowego? Albo gdzieś "tam", w tamtym rejonie, jakby na granicy Niecki Niebuszewskiej. Kojarzę, że w miejscu tym miała być budowana chyba hala sportowa.
Awatar użytkownika
Zibsky
Posty: 2684
Rejestracja: 14 sty 2005, o 01:26

Postautor: Zibsky » 3 gru 2008, o 18:07

mariner pisze:Nie pamiętam już nazwy uklicy, ale była chyba jakaś giełda (targowisko???) gdzieś poniżej Szpitala Kolejowego? Albo gdzieś "tam", w tamtym rejonie, jakby na granicy Niecki Niebuszewskiej. Kojarzę, że w miejscu tym miała być budowana chyba hala sportowa.
Przemo21 pisze:Juz wiem wiec chyba chodzi o ulice E.Plater. A pozniej chyba byla jeszcze na Cukrowej ??? i dopiero pozniej Pogon
:D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości