(artykuł) Przemiany Szczecina

Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

Postautor: SJez » 15 gru 2008, o 01:41

cena detaliczna to 79,00 PLN
http://www.walkowska.pl
dorka
Posty: 3
Rejestracja: 7 maja 2006, o 14:03

(artykuł) Przemiany Szczecina

Postautor: dorka » 15 gru 2008, o 22:13

Nie mogę się doczekać
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kropka » 18 gru 2008, o 21:35

Ja już mam :D
Super książka.
gzako
Posty: 25
Rejestracja: 4 cze 2008, o 22:23

Postautor: gzako » 19 gru 2008, o 15:58

Do zobaczenia na promocji.
Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

po spotkaniu z AirKozakiem

Postautor: SJez » 19 gru 2008, o 23:25

Dziękuję wszystkim za przybycie na spotkanie z Airkozakiem i jego książką. Skoro wszyscy znają Przemiany, to mam nadzieję, że ich oprawa - książka od strony edytorskiej - spełnia Wasze oczekiwania i że będzie wyczekiwanym prezentem pod choinką, a Wasi bliscy obdarowani nią będą mieli dużo radości.

A od siebie dodam, że dopiero na spotkaniu w Zamkowej dotarło do mnie, jak dużo pracy i w jak krótkim czasie wykonaliśmy :-)
AirKozak, BI, Torney, Adrian - dziękuję.

Dziękuję też Busolowi za pomoc multimedialną (i wyratowanie z opresji ;-) )
http://www.walkowska.pl
airkozak
Posty: 316
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 01:56

Postautor: airkozak » 19 gru 2008, o 23:35

Ja również serdecznie dziekuje wszystkim za przybycie. Emocje powoli we mnie opadają. Cieszę się, że poznałem osbiście kolejnch sedinowiczów, których wcześniej znałem jedynie po artystycznych pseudonimach. Miło było również zobaczyć znajome twarze.
Heh, mam taką jakąś dziwną reakcję, że gdy jestem wywołany do tablicy to się wtedy trochę się zamykam w sobie;) ale myslę, że nie było źle. Szkoda, że nie było czasu, aby poznęcać się wspólnie nad zdjęciami i planami, ale co ma wisieć nie utonie :)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kropka » 19 gru 2008, o 23:54

Prezentacja naprawdę wypadła świetnie. Jeszcze raz gratuluję wspaniałej książki :wink:
rayman
Posty: 178
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 10:29

Postautor: rayman » 20 gru 2008, o 00:41

Super sprawa!Gratulacje :wink:
Należy spodziewac się tego co najlepsze,zło przyjdzie samo...
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 20 gru 2008, o 10:48

airkozak pisze:Szkoda, że nie było czasu, aby poznęcać się wspólnie nad zdjęciami i planami, ale co ma wisieć nie utonie :)
Zawsze mozemy zrobić sobie wewnętrzną prezentacje/promocje - tylko znalzeźć czas i miejsce i .. :)

Przy okazji. Mimo iż dużo fotek widziałem, pierwszy raz od dłuższego czasu przeglądając zdjecia towarzyszyło mi uczucie tzw. wypieków na twarzy :) Ostatni raz chyba tak miałem jak pierwszy raz w zyciu zobaczyłem Galińskiego no i wcześniej brązowy album p. Kozińskiej.

No i wstyd sie przyznac... dwie fotki z albumu do tej pory umieszczałem w innym miejsu i dopiero airkozak mnie swoim albumem wyjasnil ze sie myle... :)
czekam na nastepne... Moze tym razem na celownik wziąc poszczególne dzielnice ? Po kilka w albumie ?
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Re: (artykuł) Przemiany Szczecina

Postautor: Jan_Krzysztof » 21 gru 2008, o 19:50

Busol pisze:Mimo iż nie brałem udziału w tworzeniu książki, o po cichu (mam nadzieje ze tworcy wybacza :)) sobie mysle ze to pierwsza prawdziwie portalowa książka i tak wogole to troche dumny jestem :)))))
Tak, jest to powód do dumy.

Żałuję, że nie mogłem uczestniczyć w promocji tej książki. Tak jak napisałem na jednym z forum " Jestem dumny, że sedina pl. to nie tylko internet ale rocznik i ta książka.
Gratuluję wszystkim, którzy brali udział w tworzeniu książki, a szczególnie airkozakowi.

Tak z rozpędu, myślę że Schulz z materiałów umieszczonych na portalu o szczecińskich ulicach, też mógłby się pokusić na wydanie papierowe.
Jasiu pomyśł o tym.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2008, o 11:57 przez Jan_Krzysztof, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

Re: (artykuł) Przemiany Szczecina

Postautor: SJez » 21 gru 2008, o 20:00

Jan_Krzysztof pisze: Tak z rozpędu, myślę że Schultz z materiałów umieszczonych na portalu o szczecińskich ulicach, też mógłby się pokusić na wydanie papierowe.
Jasiu pomyśćł o tym.
Ja ze swojej strony dodam, że wspominam o tym przy każdej nadarzającej się okazji.
http://www.walkowska.pl
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykuł) Przemiany Szczecina

Postautor: Busol » 21 gru 2008, o 21:22

SJez pisze:
Jan_Krzysztof pisze: Tak z rozpędu, myślę że Schultz z materiałów umieszczonych na portalu o szczecińskich ulicach, też mógłby się pokusić na wydanie papierowe.
Jasiu pomyśćł o tym.
Ja ze swojej strony dodam, że wspominam o tym przy każdej nadarzającej się okazji.
A ja nawet w piątek o tym rozmawiałem. Moze potrzeba dopingu... I wszyscy razem zaczynamy po cichu

Schulz ! Schulz ! Schulz ! Schulz ! Schulz !

i glosniej

Schulz ! Schulz ! Schulz ! Schulz ! Schulz !

:)

moze da sie przekonac
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości