Przeciw Sedinie

Odbudowa Sediny, renowacje budynków, itp.
JimBoss1994
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 18:57

Postautor: JimBoss1994 » 23 sty 2009, o 18:55

starymaya pisze:Torney nie bądź żałosny proszę. Nie jestem ani martą26 ani patriospoliteia. Tobie się wydaje że tylko jedna osoba ma takie poglądy?
Ja też myślałem że tu Trzygłów grasuje - trzy nicki, jeden człowiek. Po wczorajszym sporze na forum to możliwe. Etymologia jest taka, jaka się każdemu pojedynczemu Szczecinianowi wydaje. Etymologią np. Pałacu Kultury w Warszawie jest np. Potęga klasy robotniczej, a Osiedli Książąt Pomorskich, Zawadzkiego i Piastowskiego Potęga architektury Gomułki. Niektórzy mogą tak pomyśleć, a te budynki przecież cały czas stoją. . .
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, o 19:15 przez JimBoss1994, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 23 sty 2009, o 18:58

starymaya pisze:Ja tylko chcę żebyście wiedzieli jaka jest etymologia tego pomnika. Jeżeli wam to nie przeszkadza, cóż...........
Proponuje teraz zmienić forum i namawiać: jutro gejów na randki z dziewczynami, w niedzielę zwolenników lewicy na głosowanie na PiS, w poniedziałek prawosławnych na voodoo. Jeszcze jest tyle do zrobienia...
starymaya pisze:Kłucicie
Zainwestuj w słownik - języka polskiego, oczywiście - jako patriota.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
starymaya
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2009, o 16:51

Postautor: starymaya » 23 sty 2009, o 19:01

Patriotyzm Szczeciński?! A cóż to jest do czorta!!!!!!!! :roll: :twisted: Nie wiem kto ukuł ten tekst o patriotyzmie lokalnym ale nie przemawia to do mnie.
JimBoss1994
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 18:57

Postautor: JimBoss1994 » 23 sty 2009, o 19:08

Patriotyzm lokalny może być ze stratą na rzecz Patriotyzmu (np. w skupie butelek na Niemierzyńskiej przyjmują tylko butelki Bosmana) . Może też skłaniać do walk między dzielnicami ( Cytat z Budki na dworcu Szczecin Gocław : Skolwin to hu*e - pod spodem - PS Skolwin : A Gocław bardziej ). Ale w stosunku do Sediny tu nie chodzi o ponoszenie strat czy dresiarstwo - tu chodzi o bycia dumnym z tego że jest się Szczecinianem. Szczecin nie jest miastem do którego migrują ludzie - wręcz przeciwnie. A miasto z symbolem jest szczęśliwe i prowadzi do więzi między mieszkańcami a miastem.
starymaya
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2009, o 16:51

Postautor: starymaya » 23 sty 2009, o 19:12

Jednak jesteś tendencyjny Torney. Wytykasz mi błąd w wyrazie kłócicie a nie zauważasz że na przykład JimBoss pisze o klonowaniu np. Pałacu Kultury.... :twisted: Tak, tak..... Entymologia to klonowanie. Pochodzenie to etymologia. I oczywiście mógłbyś polemizowac zapewne tu ze mną dalej. Wszakże etymologia to nauka o pochodzeniu i pierwotnym znaczeniu wyrazów, dopuszcza się jednak współcześnie używac tego zwrotu do pochodzenia ogólnie ujętego.....
JimBoss1994
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 18:57

Postautor: JimBoss1994 » 23 sty 2009, o 19:15

Błąd w wyrazie, ale wiadomo o co chodzi. Torney Moderator, pan i władca forum, ale też nieciekawie że zwrócił uwagę na wyraz kłócicie.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 23 sty 2009, o 19:15

Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 23 sty 2009, o 19:20

starymaya pisze:Jednak jesteś tendencyjny Torney.
Tak. I co z tego?
starymaya pisze:Nie jestem ani martą26 ani patriospoliteia.
Wiem. Pytam tylko, czy jutro założysz kolejny profil, dzięki któremu zgodzisz się sam z sobą.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 23 sty 2009, o 20:21

Szczecinianie (nie ważne czy patrioci całą gębą czy tylko lokalni) chcieli już wybudować kilka obiektów w tym mieście. Po jednej z budów została już nieźle porośnięta dziura w ziemii przy Emilii Plater. Całym sercm jestem za tym aby udało się postawiś pomnik Sediny. Nie doszukujmy się drugiego dna we wszystkim jak to leży w naturze wielu rodaków (mała litera zamierzona). Przecież jeśli komuś się coś nie podoba to ma pełne prawo nie dokładać się do zbiórki a jeśli pomnik powstanie zawsze mozna ominąć dużym łukiem Plac Tobrucki. Starymaya narzekasz że na remont otoczenia pomnika pójdzie dużo pieniędzy z naszej kieszeni (wspólnej wszystkich mieszkańców) a gdzie byłeś jak miasto płaci nasze pieniądze innym cwaniaczkom przez nieudolność urzędasów. (regulamin - wiem).
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 23 sty 2009, o 20:24

Z przyczyn technicznych musiała nastąpić zmiana tytułu tematu...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
gzako
Posty: 25
Rejestracja: 4 cze 2008, o 22:23

Postautor: gzako » 23 sty 2009, o 20:26

W przebłysku swojej spiskowej teorii dziejów śmiałem pomyśleć, że temat i profil został założony przez wielkich i szanowanych współtwórców portalu, celem np. rozruszania ospałej gawiedzi. Ale z czasem śledzenia rozwoju tematu kajam się publicznie na forum. Czegoś takiego o takim poziomie nie bylibyście się w stanie wypłodzić.
starymaya
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2009, o 16:51

Postautor: starymaya » 23 sty 2009, o 20:31

Brawo, brawo, brawo! Nie dopuszczasz więc innej racji niż twoja. Zaśmierdziało totalitaryzmem. I ty śmiesz nazywac ludzi nacjonalistami? Nie, bo nie. Odrzuca mnie twoja polemika na poziomie piaskownicy. A jutro zaloguje się na raz ze 100 różnych adresów, będziesz miał co komentowac. Już ci podac niki żeby ułatwic ci pracę. Ciężko jest wam zrozumiec że osób myślących tak jak my może byc więcej?
Awatar użytkownika
lesiu
Vademecum
Posty: 274
Rejestracja: 19 paź 2008, o 22:06
Lokalizacja: Wussow

Postautor: lesiu » 23 sty 2009, o 20:32

starymaya pisze:Brawo, brawo, brawo! Nie dopuszczasz więc innej racji niż twoja. Zaśmierdziało totalitaryzmem. I ty śmiesz nazywac ludzi nacjonalistami? Nie, bo nie. Odrzuca mnie twoja polemika na poziomie piaskownicy. A jutro zaloguje się na raz ze 100 różnych adresów, będziesz miał co komentowac. Już ci podac niki żeby ułatwic ci pracę. Ciężko jest wam zrozumiec że osób myślących tak jak my może byc więcej?
To stań gdzieś w mieście i zbieraj podpisy pod petycją albo załóż portal o odpowiedniej tematyce.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 23 sty 2009, o 20:44

starymaya pisze:Brawo, brawo, brawo! Nie dopuszczasz więc innej racji niż twoja. Zaśmierdziało totalitaryzmem. I ty śmiesz nazywac ludzi nacjonalistami? Nie, bo nie. Odrzuca mnie twoja polemika na poziomie piaskownicy. A jutro zaloguje się na raz ze 100 różnych adresów, będziesz miał co komentowac. Już ci podac niki żeby ułatwic ci pracę. Ciężko jest wam zrozumiec że osób myślących tak jak my może byc więcej?
Niektórzy myślą tak:

http://sedina.pl/modules.php?op=modload ... le&sid=116
http://sedina.pl/modules.php?op=modload ... le&sid=189
http://sedina.pl/modules.php?op=modload ... le&sid=267
http://sedina.pl/modules.php?op=modload ... le&sid=275


Czasem warto poznać inny, niż własny punkt widzenia i nieco szczegółów.
Zajrzałeś?
Pytam po raz trzeci i ostatni.
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 23 sty 2009, o 20:47

starymaya pisze:Ciężko jest wam zrozumiec że osób myślących tak jak my może byc więcej?
Ciężko. Dziwnym trafem wszystkie te osoby zalogowały się w przeciągu kilku godzin z czego dwie pisały z tego samego adresu. Dodam do tego podobny styl pisania. Uwierz mi, że to wcale nie jest trudne rozpoznać takie kombinowanie, może chorobę? To się jakoś nazywa, chyba rozdwojenie jaźni. Daj sobie już spokój. A do reszty userów prośba o nie karmienie trolla.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości