Przeciw Sedinie

Odbudowa Sediny, renowacje budynków, itp.
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

Postautor: Leks » 24 sty 2009, o 00:48

O właśnie ! Może panowie wielcy patrioci raczą się wykazać?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 24 sty 2009, o 00:52

Aha i włąsnie przeczytałem mój podpis (stopkę) i widze ze chyba jest na czasie....
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
JimBoss1994
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 18:57

Postautor: JimBoss1994 » 24 sty 2009, o 01:24

Busol Stopka pisze:"Niemcy muszą zaakceptować, ze te ziemie sa teraz polskie,
ale Polacy muszą zaakceptować, ze te ziemie były niemieckie." R. Dutkiewicz. ....
Można to uznać jako drugi, głębszy tytuł tego wątku
Awatar użytkownika
Jezu
Posty: 961
Rejestracja: 2 sty 2005, o 01:47
Lokalizacja: Pilchowo

Postautor: Jezu » 24 sty 2009, o 01:59

Jedno można powiedzieć. Wątek w swej retoryce jest bardzo polski ale czy słowiański?

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
Mad Poets Society
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 24 sty 2009, o 09:49

Busol pisze:Fascynuje mnie fakt, ze od kilku lat kupcy odbudowują Pomnik, piszą o tym wszystkie media a nagle 22 stycznia 2009 grupa internautów nie godząca się na taki stan ogłasza swój sprzeciw na portalu który z odbudową nie ma nic wspólnego... Wkładają w to mnóstwo energii którą można by spożytkować z pozytkiem...
Kurde dobrze myslalem. Cos mnie tknęło i zajrzałem na moj ulubiony choc zapomniany od dawna blog i....

i wszystko jasne.

http://wyszak.pl
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 24 sty 2009, o 10:32

Busol pisze: i wszystko jasne.

http://wyszak.pl
Ale siara! :lol:
Ciekawi mnie bardzo licznik odwiedzin tego pożal się Boże bloga. Biorąc pod uwagę regularność wpisów to chyba tylko my nakręcamy mu cyfrę.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 24 sty 2009, o 11:05

Lazi pisze:
Busol pisze: i wszystko jasne.

http://wyszak.pl
Ale siara!
Dokładnie Lazi !!! :lol:
Chłopcy się nudzą.. Który przebrał się za dziewczynkę? :wink:
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Zahuś
MV Bembridge
Posty: 342
Rejestracja: 10 kwie 2005, o 23:31
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Byliśmy, jesteśmy, będziemy

Postautor: Zahuś » 24 sty 2009, o 11:15

Mój dyrektor z LO I "wymyślił" kiedyś takie hasło. I cała szkoła na I-go maja niosła ten transparent. Są ludzie którzy na siłę próbują dorabiać do Stettina polską historię. To pokolenie tych co zrobili w mieście Wały Chrobrego, który to król niestety nawet pewno nie śmiał śnić że ktoś nazwie tak pozostałości po pruskich fortach. Ale gdyby żył to by na pewno się ucieszył. Po wojnie na siłę dorabiano tzw słowiańską historię do Stettina. Jak robiono wykopaliska to ślady niemieckie niszczono a łodzie gryfitów chrzczono na słowiańskie wynalazki. Byłem niedawno w Helsinkach. I wiecie co tam stoi, oto to:

To pomnik Aleksandra II - cara Rosji co wsławił się wyżynaniem Finów. Stoi w centrum Helsinek od czasu gdy go tam ustawiono. To trochę tak jakbyśmy teraz w Warszawie mieli pomnik radzieckiego prezydenta Polski Bieruta.

I co czemu Finowie nie usuną tego oprawcy? Bo to dowód kultury tego narodu. Dla jednych to krwawy rzeźnik a dla Rosjan bohater. Ale ponieważ usunięcie pomnika było by przykre dla Rosjan to Finowie tego nie zrobili. A jeśli komuś będzie przeszkadzać odbudowana Sedina - to przecież nie ma obowiązku na nią patrzeć nie?
Załączniki
Pomnik krwawego Aleksandra II w Helsinkach
Pomnik krwawego Aleksandra II w Helsinkach
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

Postautor: Leks » 24 sty 2009, o 11:28

A ktoś mógłby wytłumaczyć związek tego bloga z tematem? Ja tu jestem krótko i pewnie wszystkiego nie wiem :P.
Awatar użytkownika
lesiu
Vademecum
Posty: 274
Rejestracja: 19 paź 2008, o 22:06
Lokalizacja: Wussow

Postautor: lesiu » 24 sty 2009, o 11:30

Leks pisze:A ktoś mógłby wytłumaczyć związek tego bloga z tematem? Ja tu jestem krótko i pewnie wszystkiego nie wiem :P.
Przeczytaj wszystkie wpisy na tym blogu (za dużo ich nie ma) to zrozumiesz ;)
JimBoss1994
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 18:57

Postautor: JimBoss1994 » 24 sty 2009, o 11:51

Wyszak pisze:Nie będę pisał więcej tylko zapraszam do lektury wątku na moim "ulubionym" germańskim portalu - za przeproszeniem sedina.pl:
Heh. Blog nawet ciekawy. Przeczytałem większość wpisów i temat ciekawie się kojarzy z tematem wątku . . .
Leks
Virtuell
Posty: 199
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 09:24

Postautor: Leks » 24 sty 2009, o 11:52

Ja tam widzę tylko jakiegoś chorego, osamotnionego, awanturniczego nacjonalistę, który sam się nakręca i chyba, aż się pieni pisząc te swoje wpisy. To wszystko jest takie na siłę... A kimże jest owy ( owa ) wyszak, z którym jak mniemam mieliśmy do czynienia? W każdym razie widać, że kolega się musiał bardzo nudzić skoro przylazł na tak nienawidzony portal tylko po to by robić wielką rozróbę.
JimBoss1994
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 18:57

Postautor: JimBoss1994 » 24 sty 2009, o 11:56

Leks pisze:Ja tam widzę tylko jakiegoś chorego, osamotnionego, awanturniczego nacjonalistę, który sam się nakręca i chyba, aż się pieni pisząc te swoje wpisy. To wszystko jest takie na siłę... A kimże jest owy ( owa ) wyszak, z którym jak mniemam mieliśmy do czynienia? W każdym bądź razie widać, że kolega się musiał bardzo nudzić skoro przylazł na tak nienawidzony portal tylko po to by robić wielką rozróbę.
Być może Wyszak to trzech userów które ostatnio zawitały u nas na forum czyniąc delikatny Absurd ?
owca
Posty: 133
Rejestracja: 7 paź 2005, o 00:44
Lokalizacja: stettin-boelckestr.

Postautor: owca » 24 sty 2009, o 12:40

Ja myśle że najlepiej to dać sobie spokój i nie dyskutować z tymi "oszołomami", którzy do nas zawitali. To co wypisują w swych postach aż prosi się o konsultacje ze specjalistami od zdrowia psychicznego. Możliwe że zwyczajnie zjawili się tu w celu - wywołania zamieszania, mącenia, podniesienia nam ciśnienia, etc. Nie dajmy się wciągać w dyskusje na temat spraw oczywistych. Nie damy rady przecież wyprostować tego co jest aż tak skrzywione. Niech oni się męczą sami ze sobą. Pozdrawiam. Owca a nawet Schaf :lol:
JimBoss1994
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 18:57

Postautor: JimBoss1994 » 24 sty 2009, o 12:55

Typowe dzieci Neostrady i Spamu . Każde większe forum musi liczyć się z problemami z ich strony, wcześniej czy później . . .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron