(artykuł) Wieża Bismarcka wróci do miasta

Awatar użytkownika
gozal
Posty: 637
Rejestracja: 7 sty 2006, o 19:22
Lokalizacja: Grünstr. / Kaiser-Wilhelm-Platz

(artykuł) Wieża Bismarcka wróci do miasta

Postautor: gozal » 4 maja 2009, o 00:04

"Zaproponowali władzom Szczecina oddanie zabytkowego obiektu w zamian za inne nieruchomości miejskie."
Bulwersujące cwaniactwo! Równa się chciwości i nienasyceniu poprzednich "gospodarzy" różanki, którzy przez tyle lat nie zrobili niczego dla tego terenu, ale nie pogardzili "rekompensatą".
Mam nadzieję, że miasto wygra.
Gozal jest KOBIETĄ.
Awatar użytkownika
greg29
Posty: 267
Rejestracja: 17 cze 2008, o 11:57
Lokalizacja: Hökendorf

Postautor: greg29 » 4 maja 2009, o 07:50

Dokładnie nie dość że nie wywiązali się z umowy to jeszcze chcą w zamian nieruchomości żenuła :?
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

(artykuł) Wieża Bismarcka wróci do miasta

Postautor: Gambit » 4 maja 2009, o 16:46

To po ch.. stawali do przetargu jak kasy nie mieli? Na kopach powinno się ich wywalić z miasta! Ale nie zapominajmy o "specjalistach" z UM którzy do tego dopuścili, dzierżawa na 99 lat, żadnego harmonogramu prac, żadnego poręczenia, że dzierżawcy SĄ W STANIE swoje wielkie i pomysłowe plany zrealizować... Ja też mam plany dotyczące Quistorpturm. Czy mogę stanąć do przetargu? Potem się będę martwił o inwestora, tylko DAJCIE MI TĄ WIEŻĘ! Najwyżej po 8 latach zamienię się na 100 metrowe mieszkanie w centrum... UGH!
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Awatar użytkownika
juna
Posty: 335
Rejestracja: 9 maja 2006, o 16:18

Re: (artykuł) Wieża Bismarcka wróci do miasta

Postautor: juna » 25 sty 2011, o 10:01

Można kupić wieżę Bismarcka

Szczecińska wieża Bismarcka została wystawiona do sprzedaży na niemieckim portalu eBay - informuje Gazeta Wyborcza.Dziesięć lat temu miasto sprzedało ją przedsiębiorcom z Polic za ponad 350 tys. złotych. Teraz zabytek został wystawiony za blisko 700 tysięcy euro, czyli Miasta, które starało się odzyskać wieżę nie stać na kupno nieruchomości - ustaliła gazeta. Zabytek miał się przekształcić się w obiekt gastronomiczny i turystyczny. Jednak ze względu na wysokie koszty renowacji, które sięgały prawie 6 milionów złotych, właściciele zdecydowali się go sprzedać.

źródło: http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=0&idx=67209

chciałam dodać ten komentarz do innego, ostatniego artykułu o wieży, ale nie dało rady, zobaczyłam: Tw�j komentarz oczekuje na moderację.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykuł) Wieża Bismarcka wróci do miasta

Postautor: Busol » 25 sty 2011, o 11:00

juna pisze:chciałam dodać ten komentarz do innego, ostatniego artykułu o wieży, ale nie dało rady, zobaczyłam: Tw�j komentarz oczekuje na moderację.
Już. :) Bo jak się pisze eBay to maszynka antyspamowa myśli, że to kolejna próba wymuszenia reklamy za pomocą komentarza...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
juna
Posty: 335
Rejestracja: 9 maja 2006, o 16:18

Re: (artykuł) Wieża Bismarcka wróci do miasta

Postautor: juna » 25 sty 2011, o 11:04

ale czujność, fiu fiu :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości