Szczecińskie Puzzle

Dyskusje na temat miasta do 26 kwietnia 1945 r.
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Szczecińskie Puzzle

Postautor: Stau » 26 gru 2010, o 21:33

Ostatnio natknęło mnie coś na puzzle. Nie bardzo chce mi się kolejny raz układać europejskich zabytków, więc przeszukałem net w celu znalezienia szczecińskich miejsc.

Z "gotowców" do kupienia znalazłem jeden, co ciekawe, dość oryginalny produkt. Mianowicie, można ułożyć sztych Brauna z 1000 elementów - http://www.fotopuzzle.pl/Widok-Szczecin ... flyer.html

Cena, jak widać, dość wygórowana - ponad 100 zł. Zamówienie puzzli z wysłanego przez siebie zdjęcia też, niestety, trochę kosztuje. Znacie może jakieś sklepy etc., gdzie można, za nie aż tak kosmiczną kasę, coś szczecińskiego nabyć???

Pozdrawiam.
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Re: Szczecińskie Puzzle

Postautor: Iwonka » 27 gru 2010, o 09:22

W Muzeum Techniki chyba można kupić. Gdzieś widziałam informację.
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczecińskie Puzzle

Postautor: Piotrek » 29 gru 2010, o 21:04

Kiedyś w FOTO-BEST na Al. Fontan można było zrobić puzzle z dowolnego zdjęcia. Tylko nie wiem ilu elementowe.
Awatar użytkownika
emilka
Posty: 425
Rejestracja: 29 gru 2005, o 20:17
Lokalizacja: Zabelsdorf, Carlastr.

Re: Szczecińskie Puzzle

Postautor: emilka » 1 sty 2011, o 19:06


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości