(artykul) (12 IV 2011) - sedina.pl ma (prawie) 7 lat

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykul) (12 IV 2011) - sedina.pl ma (prawie) 7 lat

Postautor: Busol » 11 kwie 2011, o 18:00

To jest fragment artykulu. Aby przeczytac calosc kliknij tu »

Rozmawiamy o aktualnych planach, projektach i realizacjach sedina.pl w przeddzień 7 urodzin portalu...

[audio:http://sedina.pl/wordpress/wp-content/u ... ekV_29.mp3]
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
juna
Posty: 335
Rejestracja: 9 maja 2006, o 16:18

(artykul) (12 IV 2011) - sedina.pl ma (prawie) 7 lat

Postautor: juna » 13 kwie 2011, o 13:18

Pozwolę sobie zacytować zdanie Arka wypowiedziane w audycji: "Jakby papier to nie jest to, co ja lubię, ja wolę cyfrowe zbiory jednak."

Małe sprostowanie: ów papier (czyli "sedina.pl magazyn") w 2010 r. ukazał się po raz ostatni, ponieważ z prowadzenia tego tytułu zrezygnował redaktor naczelny i wydawca, a nie z powodu czyjejkolwiek niechęci do słowa drukowanego.

Justyna Machnik
Magazyn Miłośników Szczecina "Szczeciner"
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Re: (artykul) (12 IV 2011) - sedina.pl ma (prawie) 7 lat

Postautor: Stau » 13 kwie 2011, o 16:05

Ja jestem bardzo ciekawy czym się będzie w gruncie rzeczy różnił "Szczeciner" od "Sediny" - oczywiście oprócz nazwy, numeracji i braku kalendarium portalowego na końcu. Redaktor naczelny w końcu ten sam, podobnie część autorów, zbliżona ma być także liczba stron oraz cena.
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.
Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

(artykul) (12 IV 2011) - sedina.pl ma (prawie) 7 lat

Postautor: SJez » 14 kwie 2011, o 13:07

Jako wydawca chciałbym zapewnić, że zmiany będą następowały powoli, z numeru na numer, bo to co najlepsze w piśmie i redakcji zostanie zachowane. Podobnie z numeru na numer zmieniał się rocznik "sedina.pl magazyn" i systematycznie oddalał od portalu, chociaż nie było to może zauważalne dla czytelników.
Od tego roku pismo pracuje na własny rachunek, na własną markę i nie chowa się już za portalem. To dwa różne media, które idą własnymi drogami. I zawsze tak było, tyle że odbiorcy mogli mieć inne wrażenie patrząc na szyld.
Stąd zmiany.
"Szczeciner" niczego nie bierze od "sedina.pl magazyn".
A odnosząc się do słów wypowiedzianych w audycji, to rzeczywiście można było odnieść wrażenie, że to admin portalu zrezygnował z pisma - było dokładnie odwrotnie :-)
http://www.walkowska.pl
5lipca
Posty: 224
Rejestracja: 5 lip 2010, o 11:18

Re: (artykul) (12 IV 2011) - sedina.pl ma (prawie) 7 lat

Postautor: 5lipca » 15 kwie 2011, o 12:09

[quote="SJez"] To dwa różne med

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości