KTO ODPOWIE NA MOJE PYTANIA!! ??PROSZE

Dyskusje na temat miasta do 26 kwietnia 1945 r.
ciacho
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2005, o 16:18

KTO ODPOWIE NA MOJE PYTANIA!! ??PROSZE

Postautor: ciacho » 22 kwie 2005, o 16:24

[/colok mam kilka pytan! od jakis 4 lata jezdze na bunkry!! obecnie mam 18 lat jestem z poznania i niedługo bede w szczecinie!! mam zgrana ekipe w której równiez posiadam nurków!! mamy zrobiony 2 stopien..nie bede sie pytał gdzie jest wejscie bo i tak mi nie powiecie..ale głównym naszym punktem odwiedzin było MRU tamte bunkry jednak znamy juz jak własna kieszen( nie uniżając ) tak wiec zainteresował nas temat podziemnego szczecina!! chciałbym sie dowiedziec jak to wyglada czy sa stworzone mapli podziemne i czy i jak mozna je dostac? rozumiem ze wejscia są otwarte??prosił bym o maila jak to wyglada poniewaz juz niedługo chce przyjechac ! tak wiec chce byc przygotowany!or]
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 23 kwie 2005, o 09:27

Nie sadze aby udalo Ci sie duzo zobaczyc bedac w Szczecinie - systemy korytarzy o ktorych byla mowa w TVN sa pod dworcem kolejowym i okolicach - caly ten teren nalezy do PKP i oficjalnie wejscia sa zaklodkowane (chodz zdarzaja sie przypadki ze mozna znalezc jakies wejscie przykryte kawalkiem blachy czy czyms tam ale to jest zamaskowane w krzakach i ciezko znalezc). Oficjalnie o mapy to chyba mozesz sie zapytac w obronie cywilnej ale to chyba bedzie tak jakbys poszedl do papieza i zapytal sie czy mianuje Cie biskupem... Wiem ze istnieja tunele w okolicach dawnego Logengarten, ktore wchodza pod Odre, ale to sa przekazy tylko ustne a to co sie rozchodzi szersza wiescia - jak np u nas na portalu to jest odrazu zamurowywane - czytaja nie tylko sympatycy Szczecina ale takze z urzedow takze. Najprostsza rada to skontaktowac sie z naszymi portalowymi kolegami, ktorzy szperaja bo tego typu obiektach...
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 23 kwie 2005, o 11:34

i broń boże nikt tu nie pisz jakie są schrony, a co dopiero gdzie bo będe z saperką przec całą puszczę gonił na serio...........pisać tulko na gg lub maile
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Bundyman
Posty: 174
Rejestracja: 8 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Wychowanek Zabelsdorf

Postautor: Bundyman » 23 kwie 2005, o 11:44

W takim razie czekamy , czekamy.....

Przez dworzec niebuszewo zasuwam za kazdym razem -i gdzie bym nie poszedł:)

dzis na wodowanie rzecz jasna tez obowiazkowo torami:)

pozdro dla barteza z "mojego dworca"...
Bundyman
Posty: 174
Rejestracja: 8 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Wychowanek Zabelsdorf

Postautor: Bundyman » 23 kwie 2005, o 11:45

tu dałem plame


przepraszam wszystkich

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości