plenery

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Agata
Posty: 332
Rejestracja: 8 paź 2004, o 10:54

plenery

Postautor: Agata » 25 maja 2005, o 20:29

Sediniacy, jak spędzacie "długi" weekend? Jakieś przyjemne plenery? A gdzie zabieracie Avatarki?(nie prowadzę statystyk, tylko szukam pomysłu)
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 25 maja 2005, o 21:27

Ja chyba pisać nie muszę gdzie spędzam czas. A propos historycznego pikniku jakby ktoś se chciał zrobić, to ze wzgórza 60,5 przy autostradzie przy Siadle Dolnym widoczek jest ładny, okoliczni rolnicy nie przeszkadzają i poopalać się można.
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Re: plenery

Postautor: Bruce » 25 maja 2005, o 21:58

Agata pisze:Sediniacy, jak spędzacie "długi" weekend? Jakieś przyjemne plenery? A gdzie zabieracie Avatarki?(nie prowadzę statystyk, tylko szukam pomysłu)
I ja mam ten sam problem, wacham się miedzy wypadem nad morze, MRU, albo zostane w szczecinie i po puszczy połaże.
Niestety mój długi weekend sprowadza się tylko do wolnego czwartku :(
Piotr22
Posty: 73
Rejestracja: 3 sty 2005, o 15:40

Postautor: Piotr22 » 25 maja 2005, o 22:23

Witam ja swoj dlugi weekend bede spedzal wraz z dziewczyna znajomymi i komarami nad Inskiem ( bardzo czyste jeziorko) ,ale bardzo chetnie na jakas wycieczke po puszczy lub MRU bym sie wybral gdzybym nie jechal . Bylem dzisiaj w puszczy i jest wspaniale taka piekna zielona wiosenna zielen i malo ludzi polecam .
Awatar użytkownika
Krasiu
Posty: 1196
Rejestracja: 8 lip 2004, o 00:07
Lokalizacja: Hufelandweg

Postautor: Krasiu » 26 maja 2005, o 00:01

Mój avatarek (którego na avatarku nie ma) ma jeszcze ograniczony zasięg działania więc będę bawił w rejonie Binowa (nad jeziorem) i ogrodu dendrologicznego w Glinnej (ale tam to krótko, bo nie ma gdzie lepić babek)
Agata
Posty: 332
Rejestracja: 8 paź 2004, o 10:54

Postautor: Agata » 26 maja 2005, o 00:02

Krasiu pisze:i ogrodu dendrologicznego w Glinnej (ale tam to krótko, bo nie ma gdzie lepić babek)
O! Czy to daleko? Ale jest gdzie pospacerować?
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 26 maja 2005, o 00:08

Ano jest, i gdzie usiąść też jest, niedaleko za Binowem cała atrakcja, ostatnio zresztą robiłem mojej frau :wink: prezentacje o Binowie i okolicach :D . sam jeszcze nie wiem co będę robił ale jak mówią pogoda ssię poprawiła na stałe więc pewno jakiś plener.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
Krasiu
Posty: 1196
Rejestracja: 8 lip 2004, o 00:07
Lokalizacja: Hufelandweg

Postautor: Krasiu » 26 maja 2005, o 00:13

Glinna jest parę kilometrów na wschód od Binowa (drogowskazy na miejscowość Glinna, a w samej wsi są już drogowskazy do ogrodu, można też spytać tubylców). To jeszcze Puszcza Bukowa. A miejsce wyjątkowo urocze. Można spacerować, przepiękne drzewa, krzewy, a w sąsiedztwie ogrodu solidna, efektowana wiata z podłogą z drewnianych kołków, stołami, ławami, gdzie można odpocząć, coś zjeść. Można też grilować.
Między ogrodem a wsią jeszcze jedna ciekawostka - cmentarz żołnierzy niemieckich

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości