Central-Hallen - co to?

Dyskusje na temat miasta do 26 kwietnia 1945 r.
Dorian

Central-Hallen - co to?

Postautor: Dorian » 14 paź 2005, o 18:11

Moze ktos mi powiedziec gdzie to jest? Dzieki.
Załączniki
centr.jpg
Awatar użytkownika
hehenio
Posty: 1472
Rejestracja: 21 maja 2005, o 23:23
Lokalizacja: Bartnicza

Postautor: hehenio » 14 paź 2005, o 18:15

Coś w rodzaju stałego cyrku:
Załączniki
ZH_1910.jpg
Dorian

Postautor: Dorian » 14 paź 2005, o 18:20

hehenio pisze:Coś w rodzaju stałego cyrku:
Ok, dzieki ja info. A jeszcze ktos moze mi powiedziec jaka to ulica na pocztòwce?
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 14 paź 2005, o 18:39

Ta ulica nie miała nazwy. Wchodziło się na nią od strony Bismarckstraße i tyle.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 14 paź 2005, o 18:41

Dorianku, wszystko masz przecież w galerii*.

*To jest to miejsce, z którego pochodzi część Twoich zagadek ;).
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Dorian

Postautor: Dorian » 14 paź 2005, o 18:50

Torney pisze:Dorianku, wszystko masz przecież w galerii*.

*To jest to miejsce, z którego pochodzi część Twoich zagadek ;).
Obertorneyku, teraz pomysl troszke logicznie; jezeli ktos sie pyta co i gdzie to jest, to przewaznie znaczy ze nie zna ani nazwy ani lokalizacji objektu. To teraz mi wytlumacz jakim sposobem szukac objektu nieznajac jego nazwy ani lokalizacji w galerii?
Czekam na logiczna odpowiedz!.... :idea:

A po drugie OBERtorneyku, nie uzywam zdejec z galerii do zagadek. jezeli sie zdarza ze przezemnie wybrana zagadka juz istnieje w galerii to nieszczesliwy przypadek, staram sie z gòry sprawdzac, czy obrazek juz jest umieszczony w galerii. Juz Ci to kiedys tlumaczylem, jak na OBERa masz slaba pamiec...
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 14 paź 2005, o 19:09

Dorian pisze:Obertorneyku, teraz pomysl troszke logicznie; jezeli ktos sie pyta co i gdzie to jest, to przewaznie znaczy ze nie zna ani nazwy ani lokalizacji objektu. To teraz mi wytlumacz jakim sposobem szukac objektu nieznajac jego nazwy ani lokalizacji w galerii?
Czekam na logiczna odpowiedz!.... :idea:
Proszę bardzo. Jak każdy widzi na zdjęciu, o które pytałeś jest napisane Stettin - Central-Hallen, sam zresztą użyłeś tej nazwy zakładając nowy wątek. Co robią ludzie myślący logicznie? Chwilkę myślą, a potem zaglądając do naszej galerii używają znajdującej się tam wyszukiwarki. Wystarczy wpisać "hallen" albo "central" i na ekranie pojawiają się wyniki wyszukiwania, tym samym nie trzeba nikomu zawracać głowy.
Dorianku, rozumiem gdyby taki problem miał ktoś kto się dziś zalogował i niewiele wie na temat naszego portalu, ale Ty? Czekam na logiczną odpowiedź, a do postu dołączam dwa obrazki ilustrujące instrukcję obsługi galerii dla logicznie myślących.
Załączniki
Szukaj2.jpg
Szukaj1.jpg
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Dorian

Postautor: Dorian » 14 paź 2005, o 19:25

Torney pisze:
Dorian pisze:Obertorneyku, teraz pomysl troszke logicznie; jezeli ktos sie pyta co i gdzie to jest, to przewaznie znaczy ze nie zna ani nazwy ani lokalizacji objektu. To teraz mi wytlumacz jakim sposobem szukac objektu nieznajac jego nazwy ani lokalizacji w galerii?
Czekam na logiczna odpowiedz!.... :idea:
Proszę bardzo. Jak każdy widzi na zdjęciu, o które pytałeś jest napisane Stettin - Central-Hallen, sam zresztą użyłeś tej nazwy zakładając nowy wątek. Co robią ludzie myślący logicznie? Chwilkę myślą, a potem zaglądając do naszej galerii używają znajdującej się tam wyszukiwarki. Wystarczy wpisać "hallen" albo "central" i na ekranie pojawiają się wyniki wyszukiwania, tym samym nie trzeba nikomu zawracać głowy.
Dorianku, rozumiem gdyby taki problem miał ktoś kto się dziś zalogował i niewiele wie na temat naszego portalu, ale Ty? Czekam na logiczną odpowiedź, a do postu dołączam dwa obrazki ilustrujące instrukcję obsługi galerii dla logicznie myślących.
NIe kazdy moze byc taki Oberinteligentny, powiedz mi prosze jeszcze gdzie jesz wyszukiwarka w galerii? Raz kiedys temat wyszukiwarki w galerii zostal poruszony, lecz nigdy wiecej o nim nie slyszalem.
A dodane zdjecia przez CIebie w ostatnim poscie mi wiele nie dadza, poniewaz ja nie naleze do redakcji co powoduje ze nasza a galeria sie absolutnie rozni.
Awatar użytkownika
TheAmber
Posty: 166
Rejestracja: 11 paź 2004, o 19:41

Postautor: TheAmber » 14 paź 2005, o 19:36

Dorian pisze: powiedz mi prosze jeszcze gdzie jesz wyszukiwarka w galerii?
Załączniki
galeria wyszukiwarka.png
(5.4 KiB) Pobrany 6 razy
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 14 paź 2005, o 19:39

Dorian pisze:A dodane zdjecia przez CIebie w ostatnim poscie mi wiele nie dadza, poniewaz ja nie naleze do redakcji co powoduje ze nasza a galeria sie absolutnie rozni.
Bzdura, inne opcje mają tylko i wyłącznie moderatorzy galerii, czyli osoby odpowiedzialne za jej poszczególne części, oraz administracja. Po wylogowaniu się opcja wyszukiwarki jest wciąż dostępna.
Dorian pisze:NIe kazdy moze byc taki Oberinteligentny
Wiem.
Załączniki
Szukaj3.jpg
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Dorian

Postautor: Dorian » 14 paź 2005, o 19:41

TheAmber pisze:
Dorian pisze: powiedz mi prosze jeszcze gdzie jesz wyszukiwarka w galerii?
Dziekuje serdecznie, naprawde nie wiedzialem.
emeryt
Posty: 145
Rejestracja: 17 kwie 2005, o 17:16

Postautor: emeryt » 14 paź 2005, o 19:42

Trzeba wybrac "szukaj" -pokaze sie okno wyszukiwarki.
Dorian

Postautor: Dorian » 14 paź 2005, o 19:44

emeryt pisze:Trzeba wybrac "szukaj" -pokaze sie okno wyszukiwarki.
Dzieki, juz TheAmber mi pokazal.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 14 paź 2005, o 22:34

Uff
Dobrze, że nie poszło o Hakenterrasse...
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Jsz » 14 paź 2005, o 23:09

A tu, na Forum zagadkował o tym szeląg

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości