Automatyczne wylogowanie...

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 6 gru 2005, o 23:43

nie no wyluzuj.
Jak ma być bezpiecznie to niech będzie.
chociaż ludkom hasła się utrwalą w głowach :-)
Ja tam zadowolony jestem z powiadomień jak nie wiem co.
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 7 gru 2005, o 00:37

Keson, kiedyś mi podsyłałeś link do programiku którym miałem se "przypomnieć" jaslo do galerii zeby je zmienić ale coś mi akurat w tej sytuacji ten programik nic nie pokazuje. Nie można by mi tego hasla zmienic odgórnie i wysłać nowe na maila?
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 7 gru 2005, o 00:45

Aygon, kliknij zapomiałem hasła. Ostatnio sygnalizowałem, że na mail opublikowany na sedinie otrzymuję mnustwo poczty z wirusem, to może w tym problem. Na szczęście jestem zabezapieczony :oops: .
Murdock

Postautor: Murdock » 7 gru 2005, o 14:55

teraz muszę logować się codziennie, czy jest jakaś szansa, aby w przyszłości nie trzeba było tego robić (jak to było wcześniej) ?
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 7 gru 2005, o 15:46

Murdock pisze:teraz muszę logować się codziennie, czy jest jakaś szansa, aby w przyszłości nie trzeba było tego robić (jak to było wcześniej) ?
Przyszłość nastąpiła dziś. Jest jak było. Zawsze to dodatkowy przycisk do kliknięcia/odznaczenia.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 18 gru 2005, o 21:31

A jeszcze tak zapytam, zdarzalo mi sie, czesto zreszta, ze po wejsciu do ktoregokolwiek dzialu i przejrzeniu tematow, wychodzac do glownego menu mialem od razu odznaczone nieprzeczytane watki, co oczywiscie sprawia jakis tam klopot... Teraz otwieram nowe okno z kazdym dzialem i patrze ile tematow mam do przejrzenia...


A co do poczty; najlepiej napisac ja w takiej formie xxxxx(malpa)xx(dot/kropka)pl
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 18 gru 2005, o 23:03

ee.. nie lapie, czyli jest lepiej czy gorzej?
w tej chwili uzytkownik jest zalogowany przez 7 dni, a aktywny przez 30 minut.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 18 gru 2005, o 23:55

Narazie tego nie obserwuje, o czym wspomnialem przed chwila (na szczescie). Bywalo tak, ze w jakims dziale wchodzilem do jednego watku, potem do nastepnego, a po powrocie do dzialu juz mialem odznaczone tematy (wszystkie) - testuje w tej chwili, czy dalej tak jest, chodzac po forum...

A co oznacza zalogowany 7 dni ? Bo rozumiem, ze aktywny przez 30 min i potem logout, tak ?
.:konger:.

One life. Live it.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

cron