Szukam Pracownika

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
mik
Posty: 34
Rejestracja: 1 maja 2005, o 22:58
Kontakt:

Szukam Pracownika

Postautor: mik » 3 sty 2006, o 15:23

Witam. Czy nie znacie jakiegoś dobrego fryzjera (lub fryzjerkę) który poszukuje pracy? - praca na prawobrzeżu - ul. Beżowa. za jakieś dwa tygodnie żona otwiera salon fryzjerski i potrzebuje do składu jeszcze fryzjerkę - może być też uczennica studium fryzjerskiego. - o pracy więcej [drogą mailową lub PM proszę].
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 3 sty 2006, o 15:33

Z tego co wiem to nie jestesmy posrednikami pracy.
Prosze admina o odpowiednia reakcje bo lekko sie zniesmaczylem...
Awatar użytkownika
mik
Posty: 34
Rejestracja: 1 maja 2005, o 22:58
Kontakt:

Postautor: mik » 3 sty 2006, o 15:41

wiem że to nie pośrednik ale lepiej dać pracę komuś z polecenia niż komuś obcemu. - A danie komuś pracy na uczciwych warunkach to chyba nie grzech.
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 3 sty 2006, o 15:44

Grzechem jest umieszczenie czegos co nie jest tematem tego portalu w tak waznym miejscu jak tu. Ewentualnoscia moglobyc umieszczenie tego ogloszenia w dziale tematow wolnych "Quistor Park". Teraz juz nic nie rob tylko miej nadzieje, ze moderator badz administrator nie skasuje tego watku a przeniesie go wlasnie na wspomniana lokalizacje...
Murdock

Postautor: Murdock » 3 sty 2006, o 15:48

hmm a mnie właśnie zastanawia jak podchodzić do tego typu zagadnień. Myślę, że warto by było stworzyć pewien dział ogłoszeń w stylu kupię/sprzedam/zamienię/poszukuję pomocy itp. Oczywiście bez żadnych komercyjnych wstawek, ale czasami ktos z nas potrzebuje jakiejś pomocy a tutaj jest miejsce, gdzie rzeczywiście zbierają się ludzie z całego miasta i zawsze mogą pomóc.
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 3 sty 2006, o 15:52

Jestem bardzo ciekaw co na to Busol powie (Torney - zostaw ten watek do wypowiedzenia sie Busolowi)
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 3 sty 2006, o 16:24

Myślę że po prostu można to przesunąć do quistrop parku i po problemie. Myślę że to zwykłe ludzkie pytanie więc nie ma co potępiać.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 3 sty 2006, o 17:28

Yomi, ja wiem co mam robić.

Wątek przenoszę do QP. W obecnych czasach człowiek który chce dać pracę wart jest górę złota. Na Portalu nie proponujemy kupna i sprzedaży czegokolwiek, ale jeśli mamy komuś pomóc w zarabianiu na życie i być może utrzymaniu rodziny, to podpisuję się pod tym obiema rękami.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 3 sty 2006, o 18:39

Torney> Rozumiem i podzielam uwage ze dawanie pracy obecnie to czyn chwalebny, ale tematyka portalu jest jasna a wydaje mi sie ze poszukujący pracy nie bedzie jej szukał na portalu poświęconym historii Szczecina a w innych miejscach sieci gdzie znalezienie pracownika jest duzo bardzoej prawdopodobne

Yomi> Rozumiem.

Murdock> zrób :-) - może wlasnie w ten sposó stworzysz nowe miejsca pracy (powaznie)

mik> Nic sie nie stalo, rozumiem intencje, i dzieki ze u nas szukasz kogos, ale chcialbym trzymac sie tematyki portalu

Nic sie nie stalo. temat zostawmy - nastepne prosze usuwać. Niestety precendensy sa niebezpieczne i potem bedziemy przekopywac sie przez pytania czy ktos nie znalazł dokumentó, albo zna dobrego weterynarza :-) Wszystko ma swoje miejsce

PS. Panowie Yomi i Torney. - wiecej usmiechu wobec siebie a bedzie fajnie :-)
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 3 sty 2006, o 18:47

Busol pisze:Nic sie nie stalo. temat zostawmy - nastepne prosze usuwać.
Mam nadzieję, że nie będę musiał usuwać, gdyż wszystkie propozycje znajdą się w tym właśnie wątku, bez zaśmiecania forum kolejnymi.
Busol pisze:Niestety precendensy sa niebezpieczne i potem bedziemy przekopywac sie przez pytania czy ktos nie znalazł dokumentó, albo zna dobrego weterynarza :-) Wszystko ma swoje miejsce
Dokładnie, precyzyjnie rzecz ujmując tutaj. Pytanie zawsze można zadać, a by uniknąć precedensów typu reklama dobrego weterynarza, odpowiedzi na nie mogą rozchodzić się drogą prywatnych wiadomości.
Erich-Falkenwaldergesellschaft

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron