Bogus - zagadka nr 7

Odgadywanie miejsc, postaci i wydarzeń ze zdjęć, opisów, itp. Każdy użytkownik, który chce zadać zagadkę, zakłada osobny wątek i tytułuje go: nazwa użytkownika + numer zagadki.
Adam_R
Posty: 167
Rejestracja: 27 maja 2004, o 21:34

Postautor: Adam_R » 22 gru 2004, o 17:41

Fotki z tego tunelu sa na stronie podziemny szczecin, dokladny adres jest gdzies w linkach.
www.puszczabukowa.prv.pl
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Jsz » 22 gru 2004, o 19:54

Adam_R pisze:Fotki z tego tunelu sa na stronie podziemny szczecin, dokladny adres jest gdzies w linkach.
Zgadza się fotki z tunelu są na stronie www.podziemnyszczecin.pl (opisane jako Szczecin Łękno). Ale nie z tego tunelu. :!:
Fotki na www dotyczą wejścia pod stacją Szczecin Łękno, a dokładnie w skarpie alejki spacerowej na Głębokie.

Tunel który przez przypadek wykryłem na planiku jest zupełnie innym.
Tak mnie to wierciło nocą, że z samego ranka pojechałem sprawdzić. I co jest i stoi nieruszony !

:?: Jak dojechać: autem do stacji Szczecin Łękno, dalej do końca garaży, zostawić auto i posuwać się wzdłuż płotu seminarium i nasypu kolejowego.
Po ok. 50 m widać w nasypie kolejowym betonową ścianę oporową. Teraz przejść przez tory na drugą stronę (ale uważnie: 2 tory + trakcja!)
Po przejściu na stronę ogródków widać ceglany portal tunelowy, spokojnie i bezpiecznie można wejść. Nie wymaga to żadnego ekwipunku, latarek, etc... do końca tunelu, czyli do betonowej ściany oporowej który przed chwilą widzieliśmy dociera światło dzienne.
Obiekt okresami zamieszkany, widać po śmieciach.
Tunel ten (w zasadzie tunelik) stanowi pieszy skrót z Lubsche Muhle do Johannisthal.
Pisane po naszemu z Akademi Rolniczej do Szpitala Arkońska
Niestety, szkoda że jego wschodnia strona została zabetonowana.
Nie mam cyfrówki, ale mam nadzieję że Busol kogoś tam wkrótce podeśle.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 22 gru 2004, o 23:31

Jsz pisze:ale mam nadzieję że Busol kogoś tam wkrótce podeśle.
Niniejszym posyłam...
chętni ???
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 19 lut 2005, o 15:54

Busol pisze:
Jsz pisze:ale mam nadzieję że Busol kogoś tam wkrótce podeśle.
Niniejszym posyłam...
chętni ???
I co? "Srali muchi bedzie wiosna" Święta były za pasem a potem poszło w niepamięć. Moge pojechać ale zdjęcia, po ciemnicy zrobione telefonem będą tak samo piękne jak trzepnięte w nocy pod moim garażem, nikt nie zobaczy różnicy :)
Będzie ktoś na tyle wspaniałomyślny?
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Zdjęcia tunelu

Postautor: Jsz » 22 lut 2005, o 00:17

Exadum pisze: ... Moge pojechać ale zdjęcia, po ciemnicy zrobione telefonem będą tak samo piękne......Będzie ktoś na tyle wspaniałomyślny?
Opis jak odszukać ten tunelik jest w miarę dokładny, liczę na kogoś z dobrą cyfrówką, coby wrzucić foto do Galerii. W ostateczności idę z telefonem....chyba że mnie ubiegnie Pan Redaktor z KSz...
Awatar użytkownika
MariuszSamek
Posty: 1237
Rejestracja: 28 paź 2004, o 22:58
Lokalizacja: Szczecin

Bogus - zagadka nr 7 - kontynuacja

Postautor: MariuszSamek » 6 mar 2005, o 21:00

Podjąłem wyzwanie (ale nie to co reklamują w telewizji) i poszedłem obfotografować nasz tunelik.
Niestety nie doczytałem dokładnie opisu Jsz i zamiast górą, przy garażach, poszedłem dołem, wzdłuż torów i działek brnąc w nieprzetartym śniegu. Okupiłem to przemoczeniem butów. No nieważne. Tunelik jest, zamurowany od strony wschodniej. W środku trochę śmieci i to wszystko. Jestem ciekaw ilu szczecinian wie o czymś takim, blisko szlaku wielu spacerowiczów, myslę, żę bardzo niewielu.

Zdjęcia:
Załączniki
tunel_wnetrze2.jpg
tunel_wejscie_od_zachodu2.jpg
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 11 mar 2005, o 16:51

,sciana runie
ściana runie



hahahaha :twisted:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron