Obiekty militarne w Puszczy Bukowej.

Moderator: Penetrator

Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 01:38

Dobra, nie bylo tematu...
.:konger:.

One life. Live it.
Andoss
Posty: 86
Rejestracja: 2 sie 2005, o 11:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

:)

Postautor: Andoss » 9 maja 2006, o 13:47

Po prostu Piotr nie mógł odpisać na forum bo był nie zarejestrowany. A dlaczego nie chce się rejestrować? Bo po prostu NIGDY się nie rejestruje na forach internetowych na których się wypowiada a jest ich kilkadziesiąt!!! W ten prosty sposób Sedina straciła nie zarejestrowanego użytkownika który jako jeden z niewielu specjalistów na świecie ma pojęcie co się działo pod szczecinem od stycznia do kwietnia 45 roku!

pozdrawiam Andoss

pozostaje nam zatem lektura czerwonych cegieł :)
i powtarzanie takich bzdur jak 40 000 poległych na krzyżówce polecam !!!!!
www.pomorze1945.com
GG 2079464
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 9 maja 2006, o 15:38

Nie ma ludzi niezastąpionych.
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Re: :)

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 15:44

Andoss pisze:Po prostu Piotr nie mógł odpisać na forum bo był nie zarejestrowany.

pozdrawiam Andoss
I wlasnie o to mi chodzilo.

Zatem dlaczego na samym poczatku mogl napisac cokolwiek? Czyzby gora cos zmajstrowala? Rozumiem, ze chodzi o Piotra B. ? A czy dalej Tomek S. dziala z Wami?
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: :)

Postautor: Busol » 9 maja 2006, o 15:48

konger pisze:Zatem dlaczego na samym poczatku mogl napisac cokolwiek? Czyzby gora cos zmajstrowala?
Tak konger. Ostatnio (jakies 12 - 14 miesiecy temu) wylaczylismy mozliwosc pisania postow przez uzytkownikow niezalogowanych
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Re: :)

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 15:58

Busol pisze: Tak konger. Ostatnio (jakies 12 - 14 miesiecy temu) wylaczylismy mozliwosc pisania postow przez uzytkownikow niezalogowanych
Wiesz, nie wiem, moze bym wiedzial, jakbym mial dostep tam gdzie kiedys, natomiast teraz zaprzeczasz sam sobie - skoro 12-14 miesiecy temu mialo byc wylaczone to jakim cudem napisal Piotr posta z data 11. lutego 2006 r. ??
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: :)

Postautor: Busol » 9 maja 2006, o 16:29

konger pisze:Wiesz, nie wiem, moze bym wiedzial, jakbym mial dostep tam gdzie kiedys, natomiast teraz zaprzeczasz sam sobie - skoro 12-14 miesiecy temu mialo byc wylaczone to jakim cudem napisal Piotr posta z data 11. lutego 2006 r. ??
Informacja o tym byla ogloszona wszystkim.
Post piotra to znany nam blad w oprogramowaniu...
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 16:49

OIC EOT. Niech i tak bedzie... Ale w takim ukladzie nie powinno sie trwac uparcie... Mozna bylo od razu napisac... [/b]
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 9 maja 2006, o 16:52

konger pisze:OIC EOT. Niech i tak bedzie... Ale w takim ukladzie nie powinno sie trwac uparcie... Mozna bylo od razu napisac... [/b]
Nic nie rozumiem ale to chyba nie szkodzi bo zgodnie z obserwacją konger wpada na dwa dni odpowiada na archiwalne posty po czym znika na kolejne 9 mies :-)
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 9 maja 2006, o 17:03

Mial byc EOT...

OIC EOT to skroty internetowe... Pokaz mi te stare, archiwalne posty... Owszem, bylo kilka takich, gdzie az mnie nosilo by odpisac, ale byly wlasnie zbyt stare...

A co do mojego wpadania... Od grudnia do maja nie ma raczej 9. miesiecy. BTW, to proba zmiany meritum... Ale to niewazne. Kiedys wpadalem cidziennie, ale poza forum tez toczy sie zycie, sa jeszcze inne fora... po prostu...
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 9 maja 2006, o 20:30

konger pisze:Mial byc EOT...
Kurcze nie znałem, a to takie magiczne slowo ze jak napiszesz to wszyscy przestają pisać ? Musze spróbowac...
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

Postautor: Penetrator » 9 maja 2006, o 20:42

Może ten post nie będzie na miejscu, ale ja mam pytanie zgodne z tematem...
Czy wagon kolejowy w puszczy był kiedyś w tym miejscu?
Załączniki
Puszcza.JPG
Andoss
Posty: 86
Rejestracja: 2 sie 2005, o 11:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

:)

Postautor: Andoss » 10 maja 2006, o 10:27

Co do wypowiedzi kolegi "Bachinstitut" zgadzam się że nie ma ludzi niezastąpionych niemniej niech mi kolega powie coś na temat walk pod szczecinem w 45 roku. Takich informacji nie znajdzie Pan w Archiwum Państwowym. Jak narazie to koledzy dysponują niezwykle nikłą wiedzą z tego okresu, opartą wyłącznie niemal na publikacjach z lat 70, i kilku publikacjach ogólnodostępnych niemieckojęzycznych. Oczywiście wiem, że wielu z kolegów świetnie się orientuje w historii przedwojennego Szczecina i z ich wiedzy wielokrotnie korzystaliśmy. Jak rozumiem to zablokowanie możliwości wypowiedzenia się w wątku to po prostu błąd programowy. A Piotr i kilku innych ludzi posiada wiedze opartą na relacjach świadków tamtych wydarzeń Niemców, Rosjan i Polaków, jak i z kilkuset publikacji zebranych podczas 17 letnich prac historycznych. I oczywiście z prac terenowych.

Pozdrawiam dr Andrzej Ossowski
P.s. wielokrotnie byliśmy pytani dlaczego nie publikujemy tych danych historycznych. Otóż publikujemy ale z regóły na zjazdach poświęconych identyfikacjom NN-zaginionych
A dlaczego nie piszemy w ogólnie dostępnych źródłach? Ze względu na coraz częstsze przypadki plądrowania grobów wojennych.
Załączniki
fahnenjunker Donath.jpg
www.pomorze1945.com
GG 2079464
Andoss
Posty: 86
Rejestracja: 2 sie 2005, o 11:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Andoss » 10 maja 2006, o 10:30

Ekshumacja żołnierzy niemieckich i radzieckich. Pochówek żołnierzy radzieckich i jednego żołnierza polskiego znalezionych w 2005 roku w rejonie Szczecina.
Załączniki
russians.jpg
russian soldier.jpg
schievelbein.jpg
www.pomorze1945.com
GG 2079464
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: :)

Postautor: Busol » 10 maja 2006, o 10:56

Andoss pisze:Jak rozumiem to zablokowanie możliwości wypowiedzenia się w wątku to po prostu błąd programowy.
Nie ! Zablokowanie jest cecha portalu. Tak jak na wielu forach pisac moga tylk uzytkownicy zalogowani. Kiedy mogli pisac anonimowoprzynajmniej raz w miesiacu mielismy cokolwiek watpliwe wpisy jesli nie obrazajace uzytkownikow to wlasnie niemcow, polakow rosjan itp. Co ciekawe powylaczeniu mozliwosci pisania postow przez anonimowych (niezalogowanych) uzytkownikow ilosc takich glosow spadla do zerw.

Błedem zas jest to ze mimo tego iz na portalu uzytkownicy niezalogowani nie mogą pisać to jedank piotrowi w tym przypadku udalo sie napisac post.

Uzytkownicy niezalogowani nie moga pisac postow.

Jestem bardzo zaintereswowany opisywaną wiedzą oraz wspolpracą w tym zakresie. dlatego jeli zalozenie konta jest problemem, moge zalozyc je wslasnorecznie. Prosze zaproponowac nicka na priv.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron