gdzie znale¼æ w Szczecinie GRYFY ?

Pozostałości po niemieckich szyldach, napisach które chcielibyśmy ocalić przynajmniej na zdjęciach.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 20 cze 2004, o 23:17

Rzeźnia znajduje się na ulicy Wendy. Jutro podam Ci szczegóły, bo ja też bede tam pierwszy raz, więc na chwile obecną nic więcej nie wiem.
Odpowiedź zamieszcze na tym forum, nie będziesz musiał jej szukać nigdzie indziej.
Ja bedzie tam wmiare mozliwe dojście, to będą też zdjęcia, które zamieszcze w naszej galerii.
Gość

Postautor: Gość » 20 cze 2004, o 23:27

No i budynki zarz±du portu...
Gość

Postautor: Gość » 20 cze 2004, o 23:32

Anonymous pisze:No i budynki zarz±du portu...
??? a gdzie dok³adnie??? wiem tylko o tym na bud. stra¿y po¿arnej przy wej¶ciu na teren portu ( obok mostu portowego) - je¶li to jaki¶ inny to proszê o szczególy lokalizacji
Gość

Postautor: Gość » 20 cze 2004, o 23:38

kolejne pytanko do Bruce'a , jak przed chwil± sprawdzi³em to ulica Wendy znajduje siê na terenie portu, masz jakie¶ specjalne uk³ady ¿eby tam siê dostaæ? bo zak³adam ¿e teren jest strze¿ony...
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 20 cze 2004, o 23:44

Nie ,nie mam tam żadnych układów, ale jeśli są tam jakieś działające firmy,to musi być do nich dojście, więc zawsze moge być klientem tej firmy :D
Dobrze by było gdybyś się zalogował, albo przynajmniej w każdym twoim poście podpisuj się. Bo jak mam napisane "Gość" to nie wiem czy to ty piszesz czy ktos inny.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 21 cze 2004, o 15:51

Stary Ratusz na Rynku siennym, nad wejściem do Muzeum.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 21 cze 2004, o 15:59

Ulica Wendy znajduje sie tak jak mówiłeś na terenie portu. Ale mysle że uda nam sie załatwić przepustke i wtedy obadam teren. Jak coś to dam znać, czy znalazłem jakegoś Gryfa i przy okazji go sfotografuje.
Gość

Postautor: Gość » 21 cze 2004, o 18:05

Na starym ratuszu przy rynku siennym s± nawet dwa- ten kolejny znajduje sie na samych drzwiach, piêknie wykoñczony w drewnie - oba ju¿ mam :-) dziêki
(Zbigniew Zawadzki)
buchheide
Posty: 52
Rejestracja: 26 maja 2004, o 07:50
Lokalizacja: Szczecin - ZAWADZKIEGO

Postautor: buchheide » 22 cze 2004, o 18:57

Cześć! ul. Unisławy, przy skrzyżowaniu z Niedziałkowskiego - gryf na czerwonym budynku "budowlanki".
Bolesława Śmiałego - budynek szkoły (z obu stron) z pewnością znany
Urząd Miejski na pl. A.Krajowej

Jak jeszcze coś wymyślę, dam znać.
Gość

Postautor: Gość » 22 cze 2004, o 21:57

hej buchheide , na bud. budowlanki s± nawet dwa, na szkole przy Bol. ¦mia³ego tako¿ samo a na urzêdzie miejskim jest ich wszystkich sze¶æ + pomnik ciut wcze¶niej. jak widzicie nie ³atwo mi znale¼æ co¶ nowego...
Niemniej jestem wdziêczny bardzo za zaanga¿owanie - dziêkujê i proszê o jeszcze.
Zbigniew Zawadzki
buchheide
Posty: 52
Rejestracja: 26 maja 2004, o 07:50
Lokalizacja: Szczecin - ZAWADZKIEGO

Postautor: buchheide » 23 cze 2004, o 07:27

Ul Unisławy róg NIedziałkowskiego - czerwony budynek "budowlanki"
B.Śmiałego - 2 na budynku szkoły
buchheide
Posty: 52
Rejestracja: 26 maja 2004, o 07:50
Lokalizacja: Szczecin - ZAWADZKIEGO

Postautor: buchheide » 23 cze 2004, o 07:29

Kocham nowoczesną technikę - jak widać po podwójnym poście.
A z tym z budowlanki myślałem, że jestem pierwszy :cry:
Gość

Postautor: Gość » 23 cze 2004, o 16:11

A na budynku biblioteki g³ównej US?
Gość

Postautor: Gość » 24 cze 2004, o 07:30

je¶li chodzi o budynek na ul. Tarczyñskiego to te¿ ju¿ mam ( tak samo jak tego obok nad wej¶ciem do wydz. politologii przy ul. Mickiewicza)
dziêki
(ZZ)
Awatar użytkownika
einer
Posty: 29
Rejestracja: 21 maja 2004, o 04:57
Kontakt:

Postautor: einer » 24 cze 2004, o 21:19

jeśli chodzi o budynek rzeźni to opisuje dojście w topicu "Łasztownia" w dziale "co to było"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości